Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 500,00 zł.

Kamienny dywan to niezwykle popularna forma wykończenia podłoża na zewnątrz, jak i wewnątrz nieruchomości. Jest łatwa w utrzymaniu czystości, trwały i odporny na uszkodzenia, ale jego powierzchnia jest wodoprzepuszczalna. Kamienny dywan tworzy strukturę drenażową, tj. przepuszcza wodę. Jest to plus gdyż nie tworzą się kałuże, aczkolwiek w przypadku balkonów i tarasów konieczne jest wykonanie odpowiedniej jakości hydroizolacji pod kamienny dywan.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Materiały z kategorii hydroizolacji pod kamienny dywan są jednymi z kluczowych, które należy zastosować podczas wykonywania tego rodzaju podłoża. Odpowiednio dopasowane i wykorzystane, zapewniają nie tylko właściwą ochronę przez pojawieniem się wilgoci i jej negatywnych skutków, ale też mają wpływ na trwałość całej konstrukcji. Hydroizolacja do kamiennego dywanu to najczęściej dwuskładnikowe, elastyczne masy, które są wysoce odporne na różnego rodzaju przeciążenia i warunki zewnętrzne. W przygotowanej ofercie mamy różnego rodzaju warianty, które pozwalają dopasować materiał idealnie do potrzeb i warunków technicznych.

Co warto wiedzieć o hydroizolacji pod kamienny dywan?

Hydroizolacja to nic innego jak elastyczna zaprawa cementowa, która została wzmocniona włóknami umożliwiającymi wykonanie elastycznej izolacji wodoszczelnej. Sprawdza się ona w różnego rodzaju powierzchniach – zarówno na balkonach, jak i tarasach, ale też różnego rodzaju powierzchniach betonowych. Dostępne warianty hydroizolacji mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz nieruchomości. Co ważne – wszystkie proponowane warianty są odporne na szkodliwe działanie promieniowania UV.

Proponowane hydroizolacje pod kamienny dywan sprawdzą się także do wykonania zabezpieczenia różnego rodzaju konstrukcji obciążonych wodą jak np. zbiorniki, wykonania ochrony powierzchni narażonych na karbonatyzację, ale też jako izolacja w łazienkach, prysznicach czy innych pomieszczeniach mokrych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą hydroizolacji pod kamienny dywan, ale też innych materiałów umożliwiających stworzenie estetycznej i trwałej nawierzchni w postaci kamiennego dywanu. W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu – zapewniamy profesjonalna pomoc doświadczonych pracowników. Gwarantujemy wysokiej jakości materiały w atrakcyjnej cenie, ale też wygodną dostawę pod wskazany adres. Sprawdź również: kruszywa marmurowe | profile aluminiowe | kleje montażowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium