Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 500,00 zł.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Woda i wilgoć to dwaj groźni przeciwnicy każdego domu czy mieszkania. W związku z tym musisz się zabezpieczyć przed nimi w odpowiedni sposób. Rozwiązaniem, które z pewnością powstrzyma wodę i wilgoć, są hydroizolacje dostępne w naszej ofercie. Dlaczego warto na nie postawić? 

Czym jest hydroizolacja?

Pleśń i grzyby są szkodliwe dla ludzkiego organizmu, jak i konstrukcji budowlanych. Hydroizolacja to po prostu zabezpieczenie przed szkodliwy działaniem wody oraz wilgoci. Stosuje się ją w przypadku wielu powierzchni np. fundamentów, balkonów czy dachów. Kluczem do sukcesu jest prawidłowe wykonanie. Może to zaważyć na szybkości oraz intensywności eksploatacji budynków. 

Wybór odpowiedniego rozwiązania powinien zależeć od przeznaczenia. Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę stopień zagrożenia wilgocią w danym miejscu. Nie bez znaczenia jest także sposób użytkowania danego budynku oraz wynikające z tego obciążenia. Zanim wybierzesz odpowiednie rozwiązanie, sprawdź również stan chronionej powierzchni oraz przemyśl, jakie inne czynniki mogą wpływać na izolację. Hydroizolacje różnią się od siebie właściwościami fizycznymi. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnego rodzaju rozwiązania. Zapoznaj się z ich dokładną specyfikacją i parametrami. Wówczas będziesz pewny swojego wyboru. 

W jakich pomieszczeniach stosować hydroizolację? 

Dostępne w tej kategorii produkty możesz wykorzystać w wielu różnych miejscach. Zabezpieczenie przed wodą i wilgocią jest szczególnie ważne w przypadku pomieszczeń położnych na linii lub poniżej poziomu gruntu. Oferowane hydroizolacje możesz więc śmiało wykorzystać do ochrony piwnic czy sutener. Środki będą skutecznie zabezpieczać fundament, podłogę czy ściany. 

Hydroizolacje sprawdzą się również w łazience. Warto zastosować to rozwiązanie w przypadku pomieszczenia z kafelkami. Fugi nie chronią przez przenikaniem wilgoci. W związku z tym taka łazienka jest narażona na stałe działanie wody, która z czasem może dostać się do murów. Kuchnia, obiekty usługowe czy produkcyjne, gdzie często woda używana jest w dużych ilościach - to miejsca, gdzie również warto zaaplikować powłokę hydroizolacyjną. 

Trwałość i wszechstronność - to najważniejsze cechy, które wyróżniają nasze produkty. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i nie martw się wilgocią w swoim budynku!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium