Wiemy, że do stworzenia idealnego kamiennego dywanu potrzebujesz najwyższej jakości materiałów. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, w ALEX-budowlany zaopatrzysz się w najlepsze kleje do kamiennych dywanów. Odpowiednie kleje montażowe pozwalają na uzyskanie trwałego i estetycznego efektu - są niezbędne w przypadku tworzenia dekoracyjnych wykończeń, zarówno na podłożu, jak i w innych miejscach.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakiego rodzaju klej montażowy do kamiennych dywanów znajdziesz w ALEX-budowlany?

Chcąc zapewnić najlepsze możliwe rozwiązania do tworzenia tego rodzaju powierzchni - w sklepie znajdziesz akrylowe i polimerowe kleje do kamiennych dywanów. Oba rodzaje kleju posiadają swoje unikalne cechy i są stosowane w różnych sytuacjach, w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. Klej montażowy do kamiennych dywanów na bazie akrylu jest dobrze przylegający i szybkoschnące, co ułatwia proces montażu. Kleje akrylowe są zazwyczaj stosowane do połączeń kamieni o mniejszej wadze i mniejszej grubości, ponieważ mają mniejszą wytrzymałość mechaniczną. Kleje polimerowe łączą w sobie cechy klejów akrylowych i silikonowych. Hybrydy polimerowe charakteryzują się bardzo dobrą przyczepnością do różnych powierzchni, a także wysoką elastycznością i odpornością na wodę. Dzięki temu są one szczególnie skuteczne przy tworzeniu dywanu z kamieni o większej grubości i wadze oraz obszarach narażonych na napięcia mechaniczne.

W jaki sposób wykorzystuje się kleje do kamiennych dywanów?

Wszystko zależy od formy wybranego przez nas kleju montażowego do kamiennych dywanów. Kleje w spreju są często stosowane w sytuacjach, gdzie trzeba dokładnie nałożyć klej na dużej powierzchni. Po przygotowaniu podłoża należy spryskać powierzchnię klejem w równomierny, dokładnym sposób, zachowując przy tym odpowiednią, zalecaną odległość od kamiennego dywanu. Klej powinien być nanoszony w cienkiej warstwie, aby uniknąć tworzenia bąbelków i niepotrzebnego zużycia. Dostępne są też oczywiście kleje wyciskane, które wypycha się z tubki za pomocą pistoletu wyciskowego. Dzięki swojej konsystencji kleje są łatwe do aplikacji i pozwalają na precyzyjne rozprowadzenie, co umożliwia uzyskanie dokładnego i trwałego połączenia.

Mamy nadzieję, że dostępne w ALEX-budowlany kleje do kamiennych dywanów pomogą Ci stworzyć powierzchnię w 100% zgodną z Twoimi planami i stanowiącą trwały, estetyczny wyróżnik Twojej posesji. Oczywiście to jedynie część naszej oferty - jeśli planujesz stworzenie kamiennego dywanu, mogą Ci się przydać także masy uszczelniające.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium